| ShaPPer a întrebat:

Maine dau un interviu de angajare la McDonald's si as vrea sa stiu si eu daca stie cineva cam ce întrebări sunt ca sa am o idee despre ele sau daca stiti cumva cum este mediul pe acolo, mersi.

Răspuns Câştigător
| TeoJoy a răspuns:

Te va intreba lucruri simple, ce studii ai, de ce vrei sa lucrezi acolo, unde te vezi peste 5 ani, ce hobby-uri ai, la ce crezi ca te pricepi/la ce nu te pricepi, poate (asta nu stiu sigur) te va intreba ce limbi straine stii, dar chiar nu sunt sigura de asta, te va intreba cat de harnic esti, daca ai probleme cu sanatatea. Chestii normale, ce te intreaba la orice interviu. Nu stiu din ce oras esti, dar eu sunt din Cluj si cel putin aici stiu sigur ca e FOARTE multa munca, abia apuci sa mergi in pauza, e obositor si extenuant, pentru ca de obicei la Mc sunt multi clienti si esti mereu pe fuga. Oricum vei vedea, depinde si de persoana, daca esti energic si activ nu o sa ai probleme deloc. Succes!

| ShaPPer explică (pentru TeoJoy):

Sunt din Bucuresti si stiu ca e ceva de munca dar ma stiu destul de energic deci sper sa nu fie problema, mai ales ca stau numai 4 ore pe zi pe acolo. mersi frumos

2 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

De ce vrei sa lucrezi la MC, esti bun pentru echipa, ce stii sa faci...

Genul asta de intrebari...