| racc a întrebat:

Sunt clasa a 8a si trebuie sa aleg profilul de liceu. Mie imi place romana, matematica nu pot spune ca nu imi place ma descurc, dar nu ma omor dupa ea, biologia destul de bine si chimia destul de bine. Eu m-am gandit la profilul de Stiinte ale naturii. Cum vi se pare?

6 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Da,este perfect la stiinte ale naturii. Faci 4 ore de romana intr-a 9 a, 3 ore in a 10-a, mate faci 4 ore si in a 9 a si in a 10 a, chimie 2 ore, biologie 2 ore, fizica 3 ore.

| ANAHsneaman a răspuns:

E usor din cate am auzit eu de la mama.cred ca o sa te descurci de minune succesbig grin

| IzabellaLoredana a răspuns:

Da,mi se pare potrivita sectiunea aleasa!
O seara buna!

| alalexandra a răspuns:

Stiinte ale naturii e ok! Cel mai bine incearca sa vorbesti cu elevii de liceu cu acest profil sa vezi cum sta treaba cu materiile, sa nu fie profi nebuni, etc Eu am fost la stiinte ale naturi si ma omora la mate si chimie

| BlackButterflies a răspuns:

E cel mai divers profil din punct de vedere al materiilor...Mie chiar imi place si chiar ai de unde alege ce o sa faci in viitor. Ti-l recomand din suflethappy

| vlad12341 a răspuns:

Poti incerca profilul biochimiewinking