| Adrian1555 a întrebat:

Vreau sa aplic la jandarmerie.
Problema e ca am 2 tatuaje.
3 pe mana aproape de cot pe antebrat si inca unul pe antebrat in partea exterioara.
Daca as purta ceva cu maneca lunga nu s-ar vedea.
Dar la maneca scurta se vede si deasupra de cot daca as avea.
Pot sa mai merg pe aceasta idee?

6 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

Tatuaje poze care expira, si incazul tau dau probleme, dale jos perfect cu laser sau ce a mai inventat tehnologia, si atunci esti sigur la un capitol. Vezi ca timpul trece, mai e si o limita de varsta la ei.

| Ionut231312 a răspuns:

Salutare, la admitere oricum te dezbraca si iti va observa tatuajele, si cand vor observa ca nu le poti acoperii cu tinuta de vara probabil te vor respinge.

| Tian44 a răspuns:

Nu ai sanse sa fi luat

| Tian44 a răspuns:

Nu te ia daca ai orice pe antebrat, eu am cicatrice de 10 cm si nu m-au luat, tatuajul e si mai rau

| Adrian1555 explică (pentru Tian44):

In utlima instanta daca nu se poate cu tatuaje n am decat sa le scot cu laser ul, chit ca e costisitor tot le scot eu din salariu laughing)))

| Tian44 a răspuns (pentru Adrian1555):

Ah sad deciziile in viata trebuie gandite bine.