| Neymar96 a întrebat:

Salut,
Vreau sa ma inscriu in armata si nu am bacul,imi poate da cineva mai multe detalii,ce salariu este fara bac, cazare asigurata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, in aramata este o conditie eliminatorie, nu primesc fara BAC-ul luat.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Poti ajunge pana la gradul de SGP (cu gradul asta te poti duce in teatrele operaționale, acolo faci bani). Aici vei avea o solda de 1450 de lei (bătaie de joc).

| IIIshaneIII a răspuns:

Fugi in armata si maine te vad la tv cum ai murit in afganistan sau siria