| edy023 a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare poate sa-mi spuna cineva cum sete in legionul francez.

Răspuns Câştigător
| bunelutu a răspuns:

Este greu cred ca te referi la legiunea franceza
mai intai trebuie sa treci teste grele
apoi antrenament dur pana mori
si iesi mercenar ca Rambo poate ne faci o favoare si vii cu awp la parlament.
au conditii drastice si pe mine ma batea gandu sa ma duc dar l-am lasat trebuie sa stai 5 ani fara sa vb cu nimeni doar antrenament alti ies cu sechele de acolo asa am mai citit pe net.Cica era unu a venit din legiune acasa in Romania si nu mai sita nimic se intalneste cu fratesu si invatati sin copilarie sa glumesaca ala ii ia portofelu. legionaru ii rupe gatu can filme sa moara veta.lau luat la proces si in sala de judecata ala si-o amintit cine era si o facut stop cardiac singur
Is foarte antrenati daca misiunea esueaza si esti prins trebuie sa mori ca ninja.
vezi ce faci si bafta

| edy023 explică (pentru bunelutu):

Mersi mult pentru sfat. nu mai stii forma fizica trebuie sa fie buna sau trebuie sa fii sanatos tun?

| bunelutu a răspuns (pentru edy023):

Trebuie sa fii sanatos tun, sa nu ai platfus sau vreun dinte scos cariat, un ochi mai spanchi ca base, o ureche mai mica.tre sa fii cat de cat dezvoltat adica daca esti schelet sau mai ai burta nu ai ce cauta acolo trebuie sa fii zdravan baiet.
Cel mai gre ueste cu testele psihologice, apoi ei incearca sa te faca un robot sa uiti tot si doar sa faci ca Terminatorul unde te trimite faci imposibilu.|Daca isi zice sa iti omori tatal trebuie sa o faci.
Gandeste-te bine nu merita banii aia cat iti dau ei, daca esti pasionat fate militar sau cum vrei tu.Valorificati talentul tau cu care te-ai nascut