| edy023 a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare cite sanse am sa vin viu acasa di legionul francez si daca stie cineva probele de la inrolare va multumesc mult. si mai spuneti ceva despre legionul francez poate cineva stie

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Inca nu ai plecat.Nu stii ce inseamna sa te inrolezi in Legiunea Straina(Franceza). Nici macar numele nu il scrii corect.Citeste aici cate ceva si poate te mai gandesti daca vrei sa faci asta:http://legiuneastraina.ro/codul-de-onoare/istoria-legiunii-straine