| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,poate sa-mi spuna cineva ce telefon din toate e cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| TheTrooper1 a răspuns:

Google Pixel 2.
Fiind făcut de Google, telefonul e optimizat la maxim, și având specificații de top, cu siguranță va merge la fel de fluid și peste 2 ani datorită update-urilor regulate.

Oneplus 5 și Oneplus 5T
La fel, 2 telefoane super optimizate, cu specificații de top, care vor lucra la fel de rapid și peste vreo 2 ani, tot datorită update-urilor regulate.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

One Plus 6. In 5 mai are prezentarea.

| Bogdan70001 a răspuns:

Daca te referi la performante banuiesc ca Xiaomi MI Mix 2S sau putin mai slab OnePlus 5T

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Bogdan70001):

DEFAPT ESTE Xiaomi Black Shark

| tal4556 a răspuns:

Ceva de la Samsung, iphone se inchide la frig laughing

| MariusCristianCMC a răspuns:

Samsung Galaxy S9