| AlexPop667 a întrebat:

Salutare TPU! As avea o întrebare legata de străinătate eu acum sunt in Austria si urmează sa depun pentru actele necesare pentru a putea incepe lucru foaia de locuinta si cont bancar. As dori sa intreb in caz ca nu reușesc sa ma descurc sau sa ma acomodez si decid sa plec inapoi in Romania, trebuie sa mergi sa anulezi actele sau poti pleca direct fara sa ai dupa probleme?

Răspuns Câştigător
| RaiderX a răspuns:

E ideal să te asiguri că închizi sau anulezi toate serviciile înainte de a pleca din Austria. Contactează locurile sau instituțiile potrivite pentru a încheia totul corect înainte să te întorci în România, să nu ai probleme mai târziu.

| AlexPop667 explică (pentru RaiderX):

Ok, mulțumesc pentru răspuns

1 răspuns: