| Alex_Eddy_1995 a întrebat:

Funda! Cine imi poate spune mai multe despre cum as putea ajunge sa ma inrolez in marina americana si cum ar fi ca strain acolo. Cel mai detaliat raspuns FUNDA! P.S Il ajut pe fratele meu acum rolling on the floor)))

Răspuns Câştigător
| dani1tivi a răspuns:

Nu cred ca poti fara cetatenie americana.Iti dau un pont, daca isi doreste asa de mult ar putea sa se documenteze despre Legiunea straina, acolo se poate inrola indiferent de nationalitate (Legiunea straina e in Franta).

| Alex_Eddy_1995 explică (pentru dani1tivi):

Da, de legiunea straina stiamwinking Si aici te contrazic...Am pus o intrebare pe site-ul oficial al armatei si m-au lamurit (bineinteles, in engleza big grin) Multumesc oricum pentru raspuns.

1 răspuns: