| bebe_7951 a întrebat:

Ma chemat seful la birou (de fapt pe toti nu doar pe mine) si nea transmis secEu nas prea vrea afara dar nici sa ma bag la o treaba despre care nu stiu mai nimic.Ati facut careva asa ceva? Ce avantaje ar fi daca semnez? Dar mai ales DEZAVANTAJE? Mar ajuta mult parerile voastre, s-auzim numai de bine.

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

N-ai scris ce v-a cerut seful si deci nu putem sa-ti spunem parerea noastra.Atentie totusi la ce semnezi ca sunt acte cu care nu e de glumit!

| Arthur a răspuns:

Puţin alabicat. Normal că nu are rost să semnezi o hârtie despre care nu ştii nimic (chiar dacă este vorba despre un premiu sau mărire de salar rolling on the floor ).

| DianaLostInDreams a răspuns:

Poti sa reformulezi te rog intrebareawinking?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai explicit. N-am inteles nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| bebe_7951 explică:

Normal ca nu ati inteles nimic. Si eu am ramas socat cand am vazut cum sa publicat intrbarea!? Era mai nimerita la rubrica TEST DE IMAGINATIE sau GASESTE TEXT LIPSA imi cer mii de scuze.In fine ideea e ca seful nea transmis faptul ca ori semnam PFA persoana fizica autorizata sau ne putem scrie demisiile. Sper ca de data asta sa apara tot textullaughingImi cer scuze inca o data.