| wresley1 a întrebat:

Vrea să știu părerile despre telefonul umi rome x, descrierea acestui produs, despre autonomia bateriei, avantaje si dezavantaje, poate cei care au avut acest telefon știu cum e.
Dau funda celui mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Telefonul e foarte performant și are un preț foarte mic. Își merită bani mai ales că are niște specificații de telefoane de peste 1000 de lei. Singurul dezavantaj ar fi că firma e necunoscută.

| wresley1 explică:

Vrei descrierea acestui telefon, adică autonomia bateriei si avantajele lui