| andreigustaviol a întrebat:

Salutare, TPU. Sunt tare curios daca stie cineva cand este casting-ul pentru Game of Thrones, nu este vorba ca as vrea sa incerc sau ceva, dar m-ar tenta, nu cred ca am un talent foarte bun si o sa fiu eu ales la acel casting, dar as vrea sa incerc, Dau funda. Sper sa ma ajutati sa sa nu ma luati " peste picior"

Răspuns Câştigător
| Blastphemy a răspuns:

Nu știu să existe posibilitatea asta. Cred că angajează doar profesioniști. Mai ales acum că sunt pe val.

2 răspunsuri:
| Blastphemy a răspuns:

Nu cred că mai sunt șanse. Actorii sunt aleși dinainte iar sezonul 8 va fi ultimul.

| andreigustaviol explică (pentru Blastphemy):

Pai si cum as putea sa-i contactez pe cei de acolo? Adica poate un interviu pe skype va ajuta. Dau funda.

| Blastphemy a răspuns (pentru andreigustaviol):

Nu știu să existe posibilitatea asta. Cred că angajează doar profesioniști. Mai ales acum că sunt pe val.