| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa îmi depun un cv pentru angajare, e vorba despre tenaris Silcotub, poate câțiva dintre voi ati auzit, in prim plan as vrea sa lucrez ce lucrează toată lumea cu țevi, dar mi-ar plăcea și ca operator calculator, eu am terminat mate INFO, dețin atestat fără diploma de bacalaureat, nu stiu dacă mai îmi aduc aminte de limbaj de programare, oare m-ar avantaja sa scriu ca am licența sau nu?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Orice diplomă/atestat/certificat existent in cv-ul tău, iți crește valoarea (pe piața muncii) deci scrie!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca ai si licenta, da, te poate avantaja.