| liviugeorgescu123 a întrebat:

Salutare tuturor! As dori sa dau examen la scolile de politie anul acesta si as vrea sa stiu care este suma aproximativa pe care trebuie sa o platesc pentru examinarea medicala initiala care se face in teritoriu la inspectoratele judetene. sunt putin nedumerit deoarece am auzit unele persoane care spuneau ca se platesc sume astronomice (cel putin pentru mine) : 700-800 ron... e adevarat? sper ca ma puteti ajuta... dau funda

1 răspuns:
| MCG19 a răspuns:

Da asa este, destul de mult iar pe langa asta trebuie sa stii foarte bine engleza, istorie si geografie plus examenul practic.