| MikeMike2010 a întrebat:

Salutari.Eu mai am 2 clase si ma gandesc de pe acum sa dau la Scoala Postliceala Sanitara.Cum este meseria de asistent medical.Eu as vrea sa mai invat cateceva de pe acum si nu stiu ce carti imi trebuie ? Si cu ce medie se poate intra?Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna.din cate stiu parca se intra si cu 5.cu cat ai media mai mare cu atat mai bine. uite aici niste carti http://www.librarie.net/......i-medicali e o meserie f rumoasa si banoasa dar trebuie sa-ti placa!

| MikeMike2010 explică (pentru Georgyyyyyyy):

Iti multumesc pentru acest raspuns.
te salut cu respect

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru MikeMike2010):

Nu ai pentru ce.

3 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

E buna scoala ca poti pleca la ingrijit batrani in strainatate si te umplii de bani. dar daca vrei sa fi asistent iti recomand o facultate de medicina si sa inveti o limba straina europeana foarte bine, poti pleca urgent din RO. succes oricum