| Gsix a întrebat:

Salutari, vreau si eu sa ma inrolez in armata dupa terminarea liceului ( sunt clasa a 10-a, profil matematica-informatica) si as dori sa stiu testele scrise si cel psihologic (in ce constau), probele fizice recente ( sa nu fie vechi, cat de noi posibile sau cat mai aproape de prezent) si eventual un salariu ceva (mentionez disponibilitatea de a lupta in alta tara). Multumesc.

4 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Imi permiti sa te intreb de ce ai luat decizia de a te inrola in armata?
Adica te respect pentru asta, dar daca ai disponibilitatea de a lupta in alta tara, asta ar implica si disponibilitatea de a muri in lupta, de ce vrei asta?

| Gsix explică (pentru vRemi):

Nu mi-e frica de moarte, nu ma tem de nimic si cel mai important lucru este acela ca nu am ce pierde.

| Areea995 a răspuns (pentru Gsix):

Nu ti-e frica de moarte. asta e bine. dar daca nu ti-e frica nu inseamna ca trebuie sa o chemi sa vina cat mai repede. nu e un bun argument.

| Gsix explică (pentru Areea995):

Tot nu m-ati ajutat cu intrebarea mea. -_- incercati sa nu vorbiti daca nu stiti sa raspundeti la intrebare-_-