| Symo1 a întrebat:

TPU. [funda] Deci simpatizez un baiat.adica il plac intr-un fel, nu sunt moarta dupa el, nu il iubesc dar mi-ar place sa fie prietenul meu, insa nu cred ca si el ma place, desi nu sunt sigura de asta. Am sa va zic cum se comporta ca sa ziceti si voi parerea voastra. Deci.nu e prea vorbaret, pe mess m-a bagat in seama cateodata,la scoala ma saluta,aveam cam aceiasi gasca de prieteni mergem la chefuri impreuna,face glume insa cand sunt doar eu cu el fata in fata sta serios, si se uita in ochii mei oarecum, insa nu vorbim prea mult adica ma intreaba doar ce fac, ce ora am chestii de genul..ideea e ca e si el oarecum timid intr-un fel dar ne cunoastem de mult timp. deci ce parere aveti? Eu nu ii arat ca il simpatizez, si oricum nu vreau sa fac eu primul pas sau ceva.
A si inca ceva nu imi dati sfaturi gen "pune pe altcineva sa intrebe" e cam penibil dupa parerea mea. Multumesc foarte mult.

1 răspuns:
| Brunette67 a răspuns:

Buna. Vorbeste cu un prieten comun sa il intrebe ce parere are despre tine, unul in care stii ca are incredere sau sa ii zica ca te-ai certat cu el si sa vada reactia lui si fi si tu draguta cu el ..glumeste si tu. :* Bafta :*