| andrei123145632 a întrebat:

Se merita sa fac 2 ani scoala sa ies maistru militar?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

La tehnica de comunicatii este una din cele mai bune ramuri de maistru militar din armata. Se ocupa cu tehnica de transmisiuni, calcul, video etc. In cadrul acestei ramuri sunt specializari in ramurile care le-am prezentat si-n altele.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca iti place militaria merita, vei avea un loc de munca asigurat si salariu decent pentru Romania.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca merita cu varf si indesat, daca vrei sa profesezi ca maistru militar!

| andrei123145632 explică (pentru Violleta2022):

Stii mai multe despre? de ex specializarea e tehnica de comunicatii

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru andrei123145632):

La tehnica de comunicatii este una din cele mai bune ramuri de maistru militar din armata. Se ocupa cu tehnica de transmisiuni, calcul, video etc. In cadrul acestei ramuri sunt specializari in ramurile care le-am prezentat si-n altele.