| Anca95 a întrebat:

Se merita sa faci facultatea de stomatologie avand in vedere ca parintii nu au resurse financiare pentru a-ti deschide un cabinet cu toate ca iti place aceasta ramura a medicinei?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți lucra și afară!
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand iti faci planul sa pornesti pe un drum nou, trebuie sa te bizui pe propriile puteri. Trebuie singura sa analizezi situatia in care te afli, in sensul ca, daca esti capabila singura sa mergi pe acest drum, sau nu.

| Danzell a răspuns:

Da nu toti medicii stomatologi au cabinet propriu laughing

ce poti sa faci e sa ori sa faci aici, facultatea, ori sa te duci in afara la studii. e mult mai usor si inveti mai multe. si se plateste si mai bine

| mariutza21 a răspuns:

Da, merita sa faci ceea ce doresti! Bafta!

| EuCosti a răspuns:

Da daca iti place tie si chiar vrei
Bafta

| Yoo17M a răspuns:

Da

| andreeadeya12 a răspuns:

Da, eu as face-o si pana o termini poate parinti tai o sa aiba o situatie financiara mai buna.
Indeplinesteti visul!