| Ale_2374 a întrebat:

Stie cineva cum sunt subiectele de admitere la medicina dentara? problemele cum sunt grele sau cat de cat accesibile? de exemplu daca stie la biologie teorie bine de tot si la chimie mai misti cat de cat ai sanse?

Răspuns Câştigător
| clawss a răspuns:

Subiectele pentru medicina dentara sunt la fel ca cele pentru generala si accesibile. eu am dat admiterea la medicina la sibiu anul acesta si nu sa miscat. De obicei fiecare facultatea are o carte publicata dupa care te poti pregati si nu mai ai stres! Bafta

| myiau a răspuns (pentru clawss):

Imi poti da te rog mai multe informatii, uite adresa mea de mess isdead. love. merci clawss

1 răspuns: