| Aalexander a întrebat:

Stiti daca se castiga bine ca sofer de dric? sau daca au program fix?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur ca au program fix: de la 9 la 17. Daca-i trece vreunuia prin cap sa dea in primire dupa ora 17, soarta si horoscopul! Sa astepte pana a doua zi, ca nu sta-n apa. Si daca moare vineri... week-endul e sfant!

| OnuOnulică a răspuns:

Da,ai un profram fix...nustiu sigur cat se castige dar nu cine stie cat.

| OnuOnulică a răspuns:

Program.

| MisFit20 a răspuns:

Castigi la fel ca orice bugetar.

| ChipDE a răspuns:

E job de rahat, imagineazati ca esti sofer de dric 10 ani apoi taximetrist, iar pasagerul te ia la intrebari, ce faci? intri in stalp.

| Aalexander explică (pentru ChipDE):

Foarte bun argumentul.

| ChipDE a răspuns (pentru Aalexander):

Merci ca apreciezi,