| Lucian_Uţina_1998 a întrebat:

Stiti un site unde pot gasi locuri de munca pentru minori? preferabi Dambovita.
Sau locuri de munca la mare. Sau daca ma puteti sfatui sa ma duc undeva.
Multumesc anticipat happy!
Dau Funda celui mai bun raspuns si notez fiecare raspuns, fie bun fie rau happy

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Spre exemplu gasesti, pe www.anuntultelefonic.ro, e si un ziar, sunt multe oferte, sponsorizare cazare si salariu. Daca reusesti, ia-ma si pe mine! Dar sunt prea batran.Pe bune! Sunt multe oferte!