| andreidin a întrebat:

Stiu ca tuturor ni se intampla dar cum am putea sa nu ne mai zboare mintea in alta parte adica cel putin cat timp nu trebuie. Aveti idee?

5 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Aici tine de auto control. Chestia e ca daca chiar nu poti ramane concentrat mai mult de jumatate de ora ai o problema, nu tu neaparat. Imi scapa numele bolii pe moment. Poti la fel de bine sa fi aerian, ca mine de altfel happy sau pur si simplu obosit.

| FunditzaWwW a răspuns:

Munca ne fura timpul...

| Woosprit a răspuns:

Iti gasesti ocupatie.

| Sabina_Popescu_2000 a răspuns:

Am o cunostinta care avand aceeasi problema a incercat sa ia "Memo+". Zice ca a ajutat-o. Poti incerca, insa nu iti garantez nimic.

| Bonux a răspuns:

Pai nu prea ai cum. Părerea mea... Eu am câteva probleme si sincer nu pot sa-mi iau gândul de la ele.