| lunarwolf a întrebat:

Sunt destul de nedumerita...
Vreau sa studiez in strainatate, mai exact in New York.
Eu vreau sa merg la liceu de arte plastice Tonitza. Insa mi s-a spus ca as avea mai multe sanse daca studiez la un liceu bilingv, mai 'sofisticat', fara drogălăi. :d
Si daca aleg alt liceu, pe care mi-l recomandati?

Voi ce credeti? De unde as avea mai multe sanse sa intru mai usor la facultate?
[De medie nu cred ca e problema, am 9, 82. Ma refer la cea din 5-8.]

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cu siguranta ai mai multe sanse de la un liceu cu profilul filo-engleza sau mate-info engleza.de la arte plastic enu am auzit vreodata sa se fi plecat in strainatate.succes.

| lunarwolf explică:

Mentionez si ca vreau sa ma fac designer de interior+vestimentar si fotografa. happy