| cosmin986522 a întrebat:

Sunt in clasa 10 si dupa ce termin liceu pot sa dau la facultatea de sport chiar daca nu sunt pe profil sportiv? (am fost in clasele 1-8 la o scoala sportiva da nu am mai continuat acolo la liceu). Stiu ca in ziua de azi poti sa ai si 10 facultati ca tot nu ai un servici bun asigurat dar vreau totusi sa stiu daca pot face.

4 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Da binenteles ca poti da, doar sa ai tu o conditie fizica buna si sa iti placa sportul ca in rest altceva nici la un liceu sportiv nu faci deosebit :-)

| Flaviius87 a răspuns:

Eu am terminat un liceu cu profil filologic si am dat la facultatea de Educatie Fizica si Sport; deci se poate! am lucrat ca profesor de sport anul trecut, si anul asta vreau sa plec in strainatate ca salariul este 580 roni...este jalnica tara asta!

| Aymris a răspuns:

Poti da la ce facultate doresti.

| Inanna a răspuns:

Poti da admitere la orice facultate. Deci si la cea de Sport. Bafta!