| WweEdge a întrebat:

Sunt la profilul economic, ce facultate pot sa fac (tot in domeniul asta si sa nu ajung somer) sunt din iasi

4 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

ASE. Cea mai tare facultate ever. Daca te hotarasti, te astept a fim colegi! kiss

| corbulalbrosu a răspuns:

Academia de studii economice.Dar nimeni nu-ti garanteaza un loc demunca la terminarea studiilor.Deci poti fi somer licentiat, ce naiba, doar traiesti in Romania tara tuturor posibilitatilor.

| neutrino a răspuns:

Poti merge la orice facultate doresti dar nicio facultate nu-ti garanteaza si un loc de munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti sa faci facultatea de economie sau de contabilitate, sau eventual o facultate de matematica.
O zi buna.