| fdsfsdsf a întrebat:

Cantemir,Titulescu sau Romano-Americana? Care facultate e mai buna pentru domeniul economic?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Daca ne uitam la recenziile de pe Google Universitatea Nicolae Titulescu si Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir sunt niste facultati de joasa speta prin practicile conducerii sau ale profesorilor, iar Romano-Americana pare de alt nivel.

1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

Niciuna. Amgajatorii nu prefera universitatile private in favoarea celor unde s-a mjncit pentru admitere, licenta.