| anonim_4396 a întrebat:

Te poti angaja si fara bac la KFC Sau MC Donald's?
Si cam cat este salariul si cam ce trebuie sa faci?

5 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Baga-ti ceva in ele de studii in Tara luam 1000lei ca inginer. Prietenamea lua 1200 la mc Donald's. Acum scriu din Germany. Lucrez fara Sa folosesc studiile. Desi sunt inginer de anul trecut

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns (pentru rey):

Din Nemția? Deutschland? Felicitări! happy Așa băiat ca lumea care să se descurce.

Însă fata voia să-și facă și ea o idee despre Mc/KFC. Evident că nu se așteaptă la 2000 euro...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te poti angaja si fara bac, dar doar pe anumite posturi, in general cele de curatenie

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Hello!
În Bucuresti se cauta acum la KFC, salariul incepe de la 1000-1200 lei. Pentru vanzator la casa si dupa tura si maturator/de servici.