| edda a întrebat:

Cat castiga o coafeza?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Castiga destul de bine

| Resurrection a răspuns:

Nu castiga prea mult sa stii, ce mai e de ea este bacsisul din cand in cand.

| Fulbaster a răspuns:

Castiga salariul minium de economie, dar se poate si mai mult daca e la privat. Sper ca te-am ajutat!

| Nickname1890 a răspuns (pentru Fulbaster):

Nu prea mai exista saloane de stat.

IN general castiga intre 600-800 RON intr-un salon de cartier banal si poate ajunge si la peste 1000euro intr-un salon de lux + bacsisuri.

| myruna2012 a răspuns:

Daca iti faci propiul tau salon cu cantiva angajati poti castiga chiar si 500 lei pe zi!
Si la ceilalti angajati le dai ceva din banii castigati pe acea luna...

Ca sigur faci mult!
(P.S. sa nu te gandesti ca din prima luna vei face mult)

| Eddyz a răspuns:

Deschide-ti propriul salon si poti castiga pana la 400 lei pe zi! Fara angajati/e!

| SerbanRaul a răspuns:

Castiga 0,0, 0,0, 0,0, 0,0, 0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0 bani