| Delia12Elena4 a întrebat:

Hei! Ce profil ar trebui sa dau pentru a ma face coafeza? Imi puteti spune si cam ce suma de banii s-ar castiga cu aceasta meserie?

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu conteaza ce profil faci, din moment ce poti lua cursuri speciale pentru asa ceva dupa liceu. Nu exista un profil special pentru asta sau sa zici ca din profilul,, X" te poti face coafeza.

| PetreIura17 a răspuns:

Poti castiga bani multi din hairstyle :/ probabil singurele cursuri sunt alea private sau online.