| Slavic a întrebat:

Uitativa la intrebarile mele se repeta de 10 ori 1 si aceiasi!

Vreau un raspuns cu Incepur Continur si Sfirsit!

Acum spuneti-mi cum fac ca calcumatorul meu sa filmeze singur ati observat in counter strike 1.6 toate videourile sunt ideale deoarece calculatorul le face singur apoi le gasesti in cstrike floder ziceti-mi mai detaliat cum fac si eu pelase!

2 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Formateaza-ti calculatoru.

| CipriaNNN a răspuns:

Scrii in consola: record numeletau
sau daca nu e asa scrii :record numeletau 1(1 e o valoare la nimereala) de exemplu la mine puneam asa : record mNmL 2
si ca sa poti opri scrii stop in consola.si ca sa le poti vizualiza dupa ce le-ai facut dai playdemo numeledemoului.