| DrunkenIrish a întrebat:

Un medic militar are un salariu in jur de 60 de milioane sau cam cat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Milioanele au disparut de foarte multi ani!
Pune mana si invata banii actuali, ca sa nu ajungi de rasul lumii, cand primesti in mana tot salariu de 1000-2000 lei.

Nici un medic nu are milioane, doar vreo 5-6000 lei, cu tot cu sporuri de noapte, daca face garzi sau lucreaza in weekenduri.

| DrunkenIrish explică (pentru Violleta2022):

Tu ai invatat din propria experienta primitul salariului de 1000-2000 lei, nu?rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru DrunkenIrish):

Nu as rade deloc, ca-i grav, daca nu cunosti nici macar valoarea actuala a banilor. Poate inca visezi la milioanele care zboara cu porcul, ca in mana, nu le vei lua niciodata decat niste sute, sau mii de lei, daca vei fii capabil sa ajungi cineva intr-o zi.

In ce ma priveste, salariul meu este de mult in dolari.
Asa ca, nu-mi du tu grija, ca nu stiu sa-i numar.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti gandul de la medicina militara, ca pentru aia ai nevoie de un IQ peste puterile tale de ajuns.
Focuseaza-te pe o profesionala, ca sa maine ce manca!

| MadalinG99 a răspuns:

Depasesc cred, peste 10000 era acum ceva timp.