| baiatuucupizzza a întrebat:

Unde pot vedea la ce liceu am intrat pe ce site? Multumesc.Sunt din petrosani

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2011/
Nu au apărut încă dar aici vor apărea.

Baftă

| andre3ea_1248 a răspuns:

Un lucru foarte bun pe care ar trebui sa il faci este sa te duci la scoala la tine si sa intrebi la secretariat.acolo vei primi toate informatille de care ai nevoie.asa e cel imi bine.

| Alina_2393 a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu, si din cele azuite rezultatele se vor afisa astazi ( cred ca dupa ora 9:00 ) pe site.ul : www.edu.ro. Sper sa te ajute raspunsul meu :*;) Si sper sa fie asta site.ul :))