| Samir_Radu_1996 a întrebat:

Unde pot vinde cheite de cola etc

Răspuns Câştigător
| kmidodo a răspuns:

Mie! Cate ai? Cat vrei pe ele? Cat cantaresc? Trimite-mi adresa de mail. Vorbesc serios.

| BiuL a răspuns (pentru kmidodo):

Si totusi ce ai putea face cu ele? eu beau cola zilnic, ar fi interesant sa pot profita de cheitele alea laughing

| kmidodo a răspuns (pentru BiuL):

Tricotez pe ele.Esti multumita? Si de ce razi, ca n-am priceput!?

| BiuL a răspuns (pentru kmidodo):

Mama ce irascibil/a esti. Te-am intrebat pentru ca eu chiar beau cola si nu m-am gandit niciodata sa le strang ca nu as fi crezut ca sunt utile, de aia intrebam, gen ce as putea face cu ele straight face

| kmidodo a răspuns (pentru BiuL):

Ai inteles gresit, nu sunt irascibila deloc.Chiar tricotez pe ele! Nu intelegeam de ce razi, atata tot.O zi buna!