| alinionutz670 a întrebat:

Vot +funda! daca fac sala si nu iau proteine cam cat cresc in brate intr-o luna sau doua? cati cm mai exact?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai deloc.Va fi nevoie de mult mai mult timp si sa lucrezi acele grupuri de muschi care te intereseaza.Dar sub indrumarea cuiva care se pricepe.

| Cosmin86 a răspuns:

Pai iei ZILNIC proteine, fara proteine MORI.
Tu ai habar ce sunt proteinele?

pentru cultura ta generala, proteine = carne, peste, branza, oua, lactate si se mai gasesc ( in cantitati mici ) in legume si unele fructe

| rocco09 a răspuns:

Nu poate fi vb de centimetri intr-o luna-doua, cativa mm cu o alimentatie buna, depinde si de exercitii si timp petrecut la sala, cu un antrenament lejer nu faci nimic

| alinionutz670 explică:

Si daca iau proteine atunci cresc cu macar 1 cm?