| Iulian09 a întrebat:

Merg la sala de doua luni(5zile pe saptamana) si o luna inainte de craciun.Am observat ca am crescut cat de cat in brate dar la piept nu se vede aproape deloc.Mi-ati putea recomanda ceva? am o alimentatie bazata pe proteine,carbohidrati, odihna cam 6-7h pe noapte(nu vreau sa iau proteine). Multumesc

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 5 antr / saptamana te poti supra-antrena foarte usor... faci 5 antrenamente cand nu ai scoala/servici/alta activitate, gen in vacanta, atat.

Daca ai 6-7 ore de scoala zilnic, exclus 5 sedinte de sala.

Ce program de antrenament ai?

| Iulian09 explică (pentru Cosmin86):

Acum l-am schimbat:Luni-Piept si Bicep/Marti-Picioare/Miercuri si Sambata -cardio si abdomen/Joi-Triceps si Spate/Vineri-Umeri si Trapez

| Iulian09 explică (pentru Iulian09):

Biceps*

| Cosmin86 a răspuns (pentru Iulian09):

E ok

| cristi1505 a răspuns:

Schimba modul de antrenare! Incepe cu alte exercitii.

| eXit96 a răspuns:

Da.iti recomand sa mergi de maxin 3 zile pe saptamana cu pauze de ex luni da marti nu miercuri da joi nu vineri da. Daca te duci de 5 ori o sa te maresti mai greu deoarece muschiul nu se mai poate regenera.