| georgyyyy19572 a întrebat:

Vreau sa dau la medicina generala Oradea, unde examenul e 80% biologie și 20% chimie. In septembrie intru a 12a. Reușesc să învăț din septembrie până în iulie tot fara meditații?
Inca ceva, nu știți dacă și la Oradea se va adopta manualul Barrons?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

" Reușesc să învăț din septembrie până în iulie tot fara meditații?"

Putem noi să știm cât de repede și de ușor înveți? Știm noi cât de bine te împaci cu biologia și chimia? Putem noi să știm câte ore pe zi vei dedica învățatului? Putem noi să știm cât de serios te vei concentra pe asta?

Cu siguranță există persoane care ar putea. Dacă te numeri și tu printre ele, asta nu avem de unde să știm.