| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa particip la simularea pentru medicina generala de carol davila, la biologie am invatat mult din carte dar la chimie acum am facut rost de manualul de cls a 10a credeti ca daca invat cls a 11a la chimie din caiet si din a 10a din carte pot obtine un punctaj peste 73 de pct?

Răspuns Câştigător
| floryy_5544 a răspuns:

Pai cel mai bine este sa inveti la chiumie din ambele manuale.pentru ca este posibil ca profa sa nu va fi predat anumite lucruri...si asa esti mai sigur pe tine. poti lua si mai putine puncte chiar daca inveti din carte.succes