| luncasiumihaela a întrebat:

Vreau sa stiu ce liceu inscrie daca am facut 8 clase si nu am continuat seral sau ff si cand se fac inscrierile si am terminat de mult

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna dimineata, mergi la Inspectoratul Scolar din orasul tau si aici te poti informa care sint Liceele care permit continuarea studiilor la seral sau ff, inscrierile se fac in august, nu are importanta cind ai terminat, ceea ce ai intereseaza pe ei este sa aduci foaia matricola cu terminarea celor 8 clase.Bafta.

cami
| cami a răspuns:

In ce localitate esti? cu diploma de 8 clase, te poti inscrie undeva la un seral... ce bine ca mai avem ambitiosi printre noi happy