| florentad25 a întrebat:

Am terminat 10 clase, scoala de ucenici, mecanic auto, as vrea sa stiu in ce conditii ma pot inscrie la liceu seral sau fara frecventa. Am 29 de ani, sunt din Sibiu si nu stiu daca ma pot inscrie in clasa a X-a sau a IX-a. Va rog mult sa imi raspundeti, nu vreau sa mai pierd inca un an. Adresa mea de mail este florentad25@yahoo.com. Multumesc mult!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul ISJ Sibiu si vezi ce licee au forma fara frecventa si du-te la liceul care iti este mai aproape si de acolo o sa primesti cele mai bune informatii. Succes si numai bine!