| coSmYn_5556 a întrebat:

Ziceti-mi plz o metoda de a slabi usoara am cam pus putin pe mine si mie cam rusine cu aia cum scap de eacrying?

2 răspunsuri:
| ElecktroFloweR a răspuns:

Pur si simplu fai mult sport. Alerga o jumatate de ora dimineata si o jumatate de ora seara. Nu manca mancare cu prea multe calori. Dar acum nu te apuca sa exagerezi cu mancatu salatelor etc. sau cu facutu sport in continuu.

| keddy a răspuns:

Cosmyn eu am avut 142 kg ( iti arat poze daca vrei ). si am ajuns la 72 kg ( la intaltimea de 1.82 ) in doar 2 ani.

Ce trebuie facut? Mananci normal ( bineinteles scapi de paine si de grasimi si mananci foarte multe fructe si restul fara paine ), si abdonemene, flotari si geoneflexiuni, urcat pe scari, plimbari pe jos. miscare multa.

La inceput eu faceam cate 50 a cate 5 serii... dar acum am ajuns si la 1000 a cate 5 serii. Crede-ma ca vei slabi asa foarte repede... Eu stau la et 10, asa ca urcam pe scari. coboram pe scari. si etc.