| George1337 a întrebat:

Am 20 de gaini si doi cocosi la casa. Eu merg la doua zile din oras de la apartament la casa undeva langa oras ca sa adun ouale si sa pun mancare si apa gainilor. La doua zile iau in jur de 20-25 de oua, credeti ca este destula productie sau le afecteaza stilul in care le vizitez?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu zic ca este bine. Daca te duci mai rar posibil sa se invete sa le manance.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si nu le inchizi in cotet seara si le dai drumu dimineata?
O data la 2 zile mananca si bea apa?
wtf?

| aimullah123 a răspuns:

Si eu am tot 20 de gaini si 2 cocosi si iau cam 10-13 oua pe zi