| Marius_Joitescu_1985 a întrebat:

Am cumparat o garsoniera acum un an si nu avea centrala dar avea convector si boiler. Acum as vrea sa pun centrala si nu mai dau de fostul proprietar sa gasesc aprobarea pentru doua focuri( ar tebui sa existe undeva aprobarea pentru ca am gasit prin casa o verificare la gaz....deci este pus legal). Oare gasesc aprobarea la cei de la gaz deoarece ma mai costa in jur de 3-5 milioane pentru aceasta aprobare?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ar trebui sa aiba un exemplar al aprobarii. Dar de ce nu-l intrebi pe fostul proprietar, poate o mai are.

| Marius_Joitescu_1985 explică (pentru Ioandelasal):

Nu dau de fostul proprietar...dar o sa incerc la gaz

| viotedy a răspuns:

Da,mergi la ei.

| anamimanonim a răspuns:

Cred ca da. Cel putin asa ar trebui. Da si maica-mea voia sa isi ia o garsoniera ca e divortata de taica-meu: cam cat costa o garsoniera?

| Marius_Joitescu_1985 explică (pentru anamimanonim):

In Brasov aici langa un Cartier Rezidential nou eu am dat 21000 euro