| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut! La o garsonieră confort 2 care nu are balcon cît ar costa sa i ti facă cineva un balcon, si trebuie aprobare de la primarie? Ce documente si cit mai costă aprobarea primăriei? Vă multumesc, si va cer scuze pentru greseli gramaticale.

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Am vecinu care a facut balconul pe spatele blocului, şi a plătit autorizaţia 20.000 lei(două sute milioane de lei vechi) +materiale+manoperă. Succes. (Vezi că sunt jegoşi ăia de la primărie) am uitat. Trebuie să mergi şi la ISC. (Inspectoratul de stat în construcţii)