| highheels a întrebat:

Am deschis ieri un flacon de 1l de Glifotim(ierbicid total) din care consumai in toamna vreo 200ml si pe care l-am pastrat(uitat) intr-o magazie. Inghet n-a fost mare iarna asta dar am observat ca nu mai are miros strident. Mai e bun oare (nu de baut)?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Erbicid? Da, e bun! Își face treaba, dacă continui să il aplici corect ( nu se aplică când sunt condiții de ploaie). În general, erbicidele se păstrează in locuri răcoroase și ferite de lumină.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Poti sa cumperi altul.