| Florin20x a întrebat:

Am o centrala viesman și funcționa perfect până în momentul în care am incercat sa activez wifi pe ea, e model nou cu wifi și am vrut să incerc, inițial a început să bage apa intermitent și într-un final după ce am scos din priza și am conectat din nou îmi apare o eroare și nu mai baga deloc apa calda, se poate sa fie de la termostat și ambient?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Apa calda nu are treabă cu termostatul. Ce cod de eroare afișează centrala?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu putem ghici de la distanță.
Încercă un "reset to factory" dacă e posibil.

| Florin20x explică (pentru mihai69):

Am incercat, îmi arată aceiași eroare