| KMAOAKNDSJA a întrebat:

Am o problema cu centrala de apartament Motan. Are presiunea foarte mica. si imi apare eroarea E1 Care poate fi cauza? Urgent. Cum o rezolv?

4 răspunsuri:
| George_Sima_2000 a răspuns:

De cele m-mai multe ori produsele de genul au în manualul de utilizare câteva din cele m-mai frecvențe probleme + cauza și rezolvarea lor. sper că am ajutat

| KMAOAKNDSJA explică (pentru George_Sima_2000):

Nu il mai am, dar am rezolvat-o!

| George_Sima_2000 a răspuns:

Pentru ori ce evetualitate căutați pe saitul firmei cartea în format electronic și descărcȚi-o în calculator

| Roxana_Roxii_1995 a răspuns:

Ce a fost ca si eu am patit la fel? Ma ajuti cu un raspuns