| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Am un bec pe senzori montat in coridorul casei,și care evident trebuie să se stingă singur la scurt timp după ce numai detectează absolut nicio prezența, problema e că uneori nu se stinge singur după minute bune, chiar zeci, cu toate că numai e nimeni prin preajma becului, adică becul numai detectează nicio prezență și rămâne tot aprins, oare să fie vreau senzor defect sau se întâmlă ceva ciudat în coridor coridorul casei?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e de-aia ieftina, cam asa se intampla. Am si eu una si la fel face.

| sierra1 a răspuns:

Dacă n-ai stafii prin casă, clar că becul e cu probleme

| NunuNini a răspuns:

Ceva pisici, catei, fluturi? Nu misca chiar nimic?

| AmsiUitat a răspuns:

Da ba danseaza sorecii pe la tine prin hol, normal ca e defectă ceva siguranta sau face figuri.