| Numeusorderetinut a întrebat:

Bai am nevoie de un motor de 6v, fire de legatura, rezistor si led. De unde le pot achizitiona? Imi trebuiesc urgent, pentru un proiect la fizica, deci imi trebuie un magazin fizic, nu online. Imi pare rau ca am ales categoria asta, dar am pus la intamplare deorece nu stiam unde se incadreaza

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți o jucărie mașinută electrică, o demontezi și gata. Dacă are și telecomandă, ai spart-o pe profă cu pornirea de la distanță!