| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am in sufragerie un coltar destul de marisor, facut pe afara dintr-un material textil, chiar nu stiu cum sa-i spun! Si ma rog, au avut loc niste evenimente in familie, la mine acasa cu multi musafiri, si am observat ca au aparut niste pete pe el, chiar si de la apa, si se vad si unele urme de pahare lasate pe el, stie cineva cu ce-l pot curata, va implooor dati-mi un raspuns!

3 răspunsuri:
| cucalic a răspuns:

Eu mi-am curatat patul ci vanish pentru tapiterii. da rezultate

| Valy_8786 a răspuns:

Incearca un aspirator cu aburi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La spalatoriile pentru tapiterie masini vei gasi sfaturi bune, ei au solutii speciale care curata in profunzime.
Pentru sfaturi despre mobila aceseaza http://www.mobila-constanta.com